Olivero Dark Switch (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: None
gl: Ningún

en: Custom
gl: Personalizado

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Float
gl: Coma flotante
