Olivero Dark Switch (1.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: None
hi: कोई नहीं

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Left
hi: बाएं

en: Right
hi: दाएं

en: Float
hi: फ्लोट
