Olivero Dark Switch (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: None
hu: Nincs

en: Custom
hu: Egyéni

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Float
hu: Lebegőpontos
