Olivero Dark Switch (1.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: None
id: Tiada

en: Custom
id: Tersuai

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan

en: Float
id: Pecahan
