Olivero Dark Switch (1.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: None
ja: なし

en: Custom
ja: カスタム

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: Float
ja: 浮動小数点数値
