Olivero Dark Switch (1.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: None
jv: Nihil

en: Custom
jv: Kostum

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Float
jv: Pecahan
