Olivero Dark Switch (1.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: Float
kn: ತೇಲಿಸು
