Olivero Dark Switch (1.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: None
ku: هیچ

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: Float
ku: ژمارەی کەرت
