Olivero Dark Switch (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: None
lt: Joks

en: Custom
lt: Savitas

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Float
lt: Kintantis
