Olivero Dark Switch (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: None
nl: Geen

en: Custom
nl: Aangepast

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Float
nl: Zwevendekommagetal
