Olivero Dark Switch (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: None
pl: Brak

en: Custom
pl: Własne

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Float
pl: Liczba zmiennoprzecinkowa
