Olivero Dark Switch (1.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: None
fa: هیچ

en: Custom
fa: سفارشی

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: Float
fa: شناور
