Olivero Dark Switch (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: None
sk: Žiadne

en: Custom
sk: Vlastná

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Float
sk: Reálne číslo
