Olivero Dark Switch (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: None
sv: Ingen

en: Custom
sv: Anpassad

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Float
sv: Flyttal
