Olivero Dark Switch (1.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: None
ug: يوق

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: Float
ug: لەيلىمە
