Olivero Dark Switch (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: None
uk: Немає

en: Custom
uk: Власний

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Float
uk: Плаваюча кома
