Olivero Dark Switch (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: None
ca: Cap

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Float
ca: Coma flotant
