Olivero Dark Switch (1.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: None
da: Ingen

en: Custom
da: Tilpasset

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: Float
da: Kommatal
