Olivero Dark Switch (1.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: None
hr: Nema

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Float
hr: Realni broj
