Olivero Dark Switch (1.0.0-alpha1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: None
it: Nessuno

en: Custom
it: Personalizzato

en: Left
it: Sinistra

en: Right
it: Destra

en: Float
it: Virgola mobile
