Olivero Dark Switch (1.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: None
km: គ្មាន

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Float
km: អណ្តែត
