Olivero Dark Switch (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: None
lv: Nav

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Float
lv: Daļskaitlis
