Olivero Dark Switch (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: None
ro: Nimic

en: Custom
ro: Personalizat

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Float
ro: Virgulă mobilă
