Olivero Dark Switch (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: None
ru: Нет

en: Custom
ru: Собственная

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: Float
ru: Число с плавающей точкой
