Olivero Dark Switch (1.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: None
tr: Hiçbiri

en: Custom
tr: Özel

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: Float
tr: Kesirli
