Omega (8.x-5.0-alpha1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Description
be: Апісанне

en: Version
be: Версія

en: Core
be: Ядро

en: All
be: Усе

en: Normal
be: Нармальны

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Wide
be: Шырокі

en: Narrow
be: Вузкі
