Omega (8.x-5.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Description
ja: 説明

en: Version
ja: バージョン

en: Save
ja: 保存

en: Core
ja: コア

en: All
ja: すべて

en: Normal
ja: ノーマル

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Wide
ja: ワイド

en: Breakpoint group
ja: ブレークポイントグループ

en: Layout Builder
ja: レイアウトビルダー

en: Narrow
ja: 幅狭

en: Enable Backups (NON-Functional)
ja: バックアップを有効にする (非機能)
