Omega (8.x-5.0-alpha4) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Description
az: İzahat

en: Version
az: Versiya

en: Save
az: Saxla

en: Core
az: Nüvə

en: All
az: Hammısı

en: Install
az: Yükləmek

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin
