Omega (8.x-5.0-alpha4) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Description
da: Beskrivelse

en: Save
da: Gem

en: Core
da: Kerne

en: All
da: Alle

en: Install
da: Installér

en: Machine name
da: Internt navn

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: Theme name
da: Theme-navn

en: Wide
da: Bred

en: Breakpoint group
da: Breakpoint-gruppe

en: Welcome to Omega Five
da: Velkommen til Omega Five

en: Layout Builder
da: Layout Bygger

en: Narrow
da: Smal
