Omega (8.x-5.0-alpha4) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Description
ru: Описание

en: Version
ru: Версия

en: Save
ru: Сохранить

en: Core
ru: Ядро

en: All
ru: Все

en: Normal
ru: Нормальный

en: Install
ru: Установить

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: Theme name
ru: Название темы

en: Wide
ru: Широкий

en: Breakpoint group
ru: Группа точек останова

en: Layout Builder
ru: Конструктор макета

en: Narrow
ru: Узкий
