Omega (8.x-5.0-alpha4) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Description
sv: Beskrivning

en: Save
sv: Spara

en: Core
sv: Kärna

en: All
sv: Alla

en: Install
sv: Installera

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Theme name
sv: Namn på tema

en: Wide
sv: Bred

en: Breakpoint group
sv: Brytpunktsgrupp

en: Narrow
sv: Smal
