Omega (8.x-5.0-alpha5) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Description
ar: الوصف

en: Version
ar: النسخة

en: Save
ar: حفظ

en: Core
ar: النواة

en: All
ar: الكل

en: Normal
ar: طبيعي

en: Install
ar: تثبيت

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Wide
ar: واسع

en: Breakpoint group
ar: مجموعة نقاط التوقف
