Omega (8.x-5.0-alpha5) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Description
eu: Azalpena

en: Version
eu: Bertsioa

en: Save
eu: Gorde

en: All
eu: Guztiak

en: Normal
eu: Arrunta

en: Install
eu: Instalatu

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Theme name
eu: Gaiaren izena

en: Wide
eu: Zabal

en: Narrow
eu: Estu
