Omega (8.x-5.0-alpha5) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Description
ka: აღწერა

en: Version
ka: ვერსია

en: All
ka: ყველა

en: Install
ka: დაყენება
