Omega (8.x-5.0-alpha5) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Description
tr: Açıklama

en: Version
tr: Sürüm

en: Save
tr: Kaydet

en: Core
tr: Çekirdek

en: All
tr: Tümü

en: Install
tr: Kur

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: Theme name
tr: Tema adı

en: Wide
tr: Geniş

en: Breakpoint group
tr: Kesme noktası grubu

en: Layout Builder
tr: Yerleşim Oluşturucu

en: Narrow
tr: Dar
