Omega (8.x-5.0-alpha6) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Description
bs: Opis

en: Version
bs: Verzija

en: Save
bs: Sačuvaj

en: All
bs: Sve

en: Normal
bs: Normalno
