Omega (8.x-5.0-alpha6) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Description
hr: Opis

en: Version
hr: Inačica

en: Save
hr: Spremi

en: Core
hr: Jezgra

en: All
hr: Svi

en: Normal
hr: Normalno

en: Install
hr: Instaliraj

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Narrow
hr: Usko
