Omega (8.x-5.0-alpha6) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Description
nn: Beskriving

en: Version
nn: Versjon

en: Save
nn: Lagre

en: All
nn: Alle

en: Install
nn: Installer

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
