Omega (8.x-5.0-alpha7) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Home
fil: Bahay

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Save
fil: Pangalagaan

en: All
fil: Lahat

en: Install
fil: Ilagay
