Omega (8.x-5.0-alpha7) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Version
gu: આવૃતિ

en: Save
gu: સાચવો

en: All
gu: બધા

en: Normal
gu: સામાન્ય

en: Skip to main content
gu: મુખ્ય વિષયવસ્તુ પર જાઓ

en: 1
gu: ૧
