Omega (8.x-5.0-alpha7) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Description
lt: Aprašymas

en: Version
lt: Versija

en: Save
lt: Saugoti

en: Core
lt: Branduolys

en: All
lt: Visi

en: Normal
lt: Normalus

en: Install
lt: Įdiegti

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Wide
lt: Platus

en: Narrow
lt: Siauras
