Omega (8.x-5.0-alpha7) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Description
lv: Apraksts

en: Version
lv: Versija

en: Save
lv: Saglabāt

en: Core
lv: Kodols

en: All
lv: Visi

en: Normal
lv: Normāls

en: Install
lv: Instalēt

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Wide
lv: Plats

en: Narrow
lv: Šaurs
