Omega (8.x-5.0-alpha7) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Description
pl: Opis

en: Version
pl: Wersja

en: Save
pl: Zapisz

en: Core
pl: Rdzeń

en: All
pl: Wszystko

en: Normal
pl: Zwykły

en: Install
pl: Instaluj

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Theme name
pl: Nazwa skórki

en: Wide
pl: Szeroki

en: Breakpoint group
pl: Grupa breakpoint

en: Layout Builder
pl: Kreator Układu

en: Narrow
pl: Wąskie
