Omega (8.x-5.0-alpha7) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Version
th: รุ่น

en: Save
th: บันทึก

en: All
th: ทั้งหมด

en: Install
th: ติดตั้ง

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: Breakpoint group
th: กลุ่มเบรกพอยต์
