Omega (8.x-5.0-alpha7) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Description
sl: Opis

en: Save
sl: Shrani

en: Core
sl: Jedro

en: All
sl: Vsi

en: Machine name
sl: Strojno ime
