Omega (8.x-5.0-alpha6) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Description
te: వివరణ

en: Version
te: సంచిక

en: Save
te: భద్రపరచు

en: All
te: అన్నీ

en: Normal
te: సాధారణ

en: Install
te: స్థాపించు
