Omega (8.x-5.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Description
uk: Опис

en: Version
uk: Версія

en: Core
uk: Ядро

en: Save Settings
uk: Зберегти налаштування

en: All
uk: Все

en: Normal
uk: Звичайне

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Wide
uk: Широкий

en: WTF001: SCSS save error... : function _omega_save_layout_files()
uk: WTF001: помилка запису SCSS... : function _omega_save_layout_files()

en: WTF002: CSS save error... : function _omega_save_layout_files()
uk: WTF002: помилка запису CSS... : function _omega_save_layout_files()

en: Welcome to Omega Five
uk: Ласкаво просимо до Omega Five

en: Layout Builder
uk: Конструктор макетів

en: Debugging & Development
uk: Зневадження та розробка

en: Narrow
uk: Вузький
