Omnisend (1.1.0) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Type
cs: Typ

en: None
cs: Žádné

en: Country
cs: Země

en: Name
cs: Jméno

en: Address
cs: Adresa

en: State
cs: Stav

en: City
cs: Město

en: Postal code
cs: PSČ

en: Country code
cs: Kód země

en: About
cs: Popis
