Omnisend (1.1.0) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Type
mr: प्रकार

en: None
mr: काहीच नाही

en: Country
mr: देश

en: Name
mr: नाव

en: ID
mr: आय डी

en: Address
mr: पत्ता

en: State
mr: राज्य
