Omnisend (1.1.0) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Type
te: రకం

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Country
te: దేశం

en: Name
te: పేరు

en: Address
te: చిరునామా

en: State
te: రాష్ట్రం

en: City
te: నగరం

en: About
te: గురించి
